Miercuri, Iunie 24

Alexandru Rogobete spune că pacienții oncologici își păstrează prioritatea la investigațiile imagistice de înaltă performanță

Alexandru Rogobete spune că pacienții oncologici își păstrează prioritatea la investigațiile imagistice de înaltă performanță

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a declarat că pacienții oncologici își păstrează prioritatea la investigațiile imagistice de înaltă performanță și că, în cazul lor, „nu se schimbă absolut nimic”.

Reclamă
Reclamă