Un tânăr din Suceava a rămas fără permis după ce şi-a lăsat maşina în mijlocul străzii, ceea ce a trezit suspiciunile unui participant la trafic care a sesizat poliţia.
Reclamă
Un tânăr din Suceava a rămas fără permis după ce şi-a lăsat maşina în mijlocul străzii, ceea ce a trezit suspiciunile unui participant la trafic care a sesizat poliţia.