Un accident între trei autoturisme a avut loc sâmbătă, 6 septembrie, pe DN 2 București-Urziceni, între localitățile Coșereni și Movilița, județul Ialomița. A fost activat Planul Roșu de Intervenţie.
Reclamă
Un accident între trei autoturisme a avut loc sâmbătă, 6 septembrie, pe DN 2 București-Urziceni, între localitățile Coșereni și Movilița, județul Ialomița. A fost activat Planul Roșu de Intervenţie.