Începând din această săptămână, cei care nu plătesc parcarea în Bucureşti vor fi amendaţi de Poliţia Locală, a anunţat primarul general Ciprian Ciucu.
Reclamă
Începând din această săptămână, cei care nu plătesc parcarea în Bucureşti vor fi amendaţi de Poliţia Locală, a anunţat primarul general Ciprian Ciucu.