Imagini cu doi cerbi în zăpadă, între brazi, au fost filmate de către jandarmii montani în Munţii Rodnei şi publicate pe pagian de Facebook. Oficialii Jandarmeriei subliniază că acesta e avantajul când ai „biroul” în natură.
Reclamă
Imagini cu doi cerbi în zăpadă, între brazi, au fost filmate de către jandarmii montani în Munţii Rodnei şi publicate pe pagian de Facebook. Oficialii Jandarmeriei subliniază că acesta e avantajul când ai „biroul” în natură.