Primarul Sectorului 4, Daniel Băluță, a vorbit deschis, în cadrul emisiunii Fanatik Exclusiv, despre salariul pe care îl încasează lunar. Candidatul PSD la Primăria Capitalei a explicat că veniturile sale au fost diminuate odată cu aplicarea măsurilor de austeritate.