Premierul Ilie Bolojan consideră, referitor la plângerea penală pe care ministrul Economiei a anunţat că a făcut-o cu privire la compania Romarm, că Radu Miruţă a avut „suficiente elemente clare în momentul în care a declanşat o astfel de sesizare”.
Premierul Ilie Bolojan consideră, referitor la plângerea penală pe care ministrul Economiei a anunţat că a făcut-o cu privire la compania Romarm, că Radu Miruţă a avut „suficiente elemente clare în momentul în care a declanşat o astfel de sesizare”.