Agenția de turism care în vara acestui an nu și-a mai plătit partenerii de afaceri, deși încasase banii pe sejururi de la sute de turiști români, și-a cerut acum insolvența, după ce fusese amendată de Ministerul Economiei.
Reclamă
Agenția de turism care în vara acestui an nu și-a mai plătit partenerii de afaceri, deși încasase banii pe sejururi de la sute de turiști români, și-a cerut acum insolvența, după ce fusese amendată de Ministerul Economiei.