Vineri, Iunie 26

Agenție de turism amendată de stat cere insolvența după ce a lăsat turiștii fără bani

Agenție de turism amendată de stat cere insolvența după ce a lăsat turiștii fără bani

Agenția de turism care în vara acestui an nu și-a mai plătit partenerii de afaceri, deși încasase banii pe sejururi de la sute de turiști români, și-a cerut acum insolvența, după ce fusese amendată de Ministerul Economiei.

Reclamă
Reclamă