O asistentă medicală din cadrul Secției Medicală 1 a Spitalului Clinic Județean de Urgență din Sibiu a suferit un infarct sâmbătă dimineață, în timpul serviciului. Angajata unității medicale a fost salvată de colegi.
Reclamă
O asistentă medicală din cadrul Secției Medicală 1 a Spitalului Clinic Județean de Urgență din Sibiu a suferit un infarct sâmbătă dimineață, în timpul serviciului. Angajata unității medicale a fost salvată de colegi.