Gigi Nețoiu, fost acționar la Dinamo, și-a lansat candidatura la Primăria Capitalei. Evenimentul a avut loc vineri, 7 noiembrie, la Portul Cultural Cetate din Dolj.
Reclamă
Gigi Nețoiu, fost acționar la Dinamo, și-a lansat candidatura la Primăria Capitalei. Evenimentul a avut loc vineri, 7 noiembrie, la Portul Cultural Cetate din Dolj.