O femeie din Hunedoara a fost prinsă în flagrant după ce ar fi înșelat o localnică cu peste 25.000 de euro. Polițiștii au descoperit că timp de un an, „vrăjitoarea” ar fi profitat de credulitatea victimei, promițându-i „dezlegări și farmece”.
Reclamă