Luni, Iunie 22

Ministerul Mediului investește 30 de milioane de lei în garduri electrice pentru a ține urșii departe de localități

Ministerul Mediului investește 30 de milioane de lei în garduri electrice pentru a ține urșii departe de localități

Diana Buzoianu, ministrul Mediului, a anunțat că până la sfârșitul anului vor fi investiți 30 de milioane de lei în garduri electrice, pentru a preveni atacurile urșilor în zonele locuite.

Reclamă
Reclamă