Luni, Iunie 22

Mai mulți români, condamnați în Italia pentru fraudă cu mașini. Averea uriașă confiscată de autorități

Mai mulți români, condamnați în Italia pentru fraudă cu mașini. Averea uriașă confiscată de autorități

Autoritățile italiene au confiscat averea unui grup de români stabili în Ancona, pusă sub sechestru în urmă cu un an în cadrul operațiunii „Kilometrul zero”.

Reclamă
Reclamă