Președintele Consiliului Județean Hunedoara, Laurenţiu Nistor, l-a amenințat pe premierul Ilie Bolojan că va scoate minerii în stradă pentru a opri concedierile din administraţia locală.
Reclamă
Președintele Consiliului Județean Hunedoara, Laurenţiu Nistor, l-a amenințat pe premierul Ilie Bolojan că va scoate minerii în stradă pentru a opri concedierile din administraţia locală.