Un grup de 26 de români a fost trimis înapoi în țară din Irlanda, după ce autoritățile au constatat că unii nu aveau documente de ședere valabile, iar alții ar fi comis infracțiuni minore.
Un grup de 26 de români a fost trimis înapoi în țară din Irlanda, după ce autoritățile au constatat că unii nu aveau documente de ședere valabile, iar alții ar fi comis infracțiuni minore.