Cei doi bărbaţi găsiţi inconştienţi în localitatea Şercăiţa, judeţul Braşov, s-ar fi intoxicat după ce ar fi consumat împreună metanol, afirmă Poliţia, pe baza informaţiilor deţinute până în prezent.
Reclamă
Cei doi bărbaţi găsiţi inconştienţi în localitatea Şercăiţa, judeţul Braşov, s-ar fi intoxicat după ce ar fi consumat împreună metanol, afirmă Poliţia, pe baza informaţiilor deţinute până în prezent.