Vineri, Iunie 26

Polonia, ținta tot mai frecventă a atacurilor cibernetice rusești. Ministrul Digitalizării: GRU și-a triplat resursele împotriva noastră

Polonia, ținta tot mai frecventă a atacurilor cibernetice rusești. Ministrul Digitalizării: GRU și-a triplat resursele împotriva noastră

Infrastructura critică a Poloniei este vizată de un număr tot mai mare de atacuri cibernetice lansate de Rusia, potrivit ministrului polonez al Afacerilor Digitale, Krzysztof Gawkowski.

Reclamă
Reclamă