Medici și asistenți și infirmiere din mai multe spitale din București au fost trimiși în comisia de disciplină, în urma mai multor controale efectuate după tragedia de la Spitalul „Sfânta Maria” din Iași.
Reclamă
Medici și asistenți și infirmiere din mai multe spitale din București au fost trimiși în comisia de disciplină, în urma mai multor controale efectuate după tragedia de la Spitalul „Sfânta Maria” din Iași.