Miercuri, Iunie 24

Asistentă agresată de medic la spitalul din Bistrița Năsăud. „Am rămas cu o îmbrâncitură care m-a propulsat direct pe coridor”

Asistentă agresată de medic la spitalul din Bistrița Năsăud. „Am rămas cu o îmbrâncitură care m-a propulsat direct pe coridor”

O asistentă medicală de la spitalul din Beclean, județul Bistrița-Năsăud, susține că a fost insultată și agresată de către un medic, în timpul programului de lucru.

Reclamă
Reclamă