Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat în cadrul unui interviu pentru „Adevărul” că directoarea demisă în urmă cu două săptămâni din conducerea Spitalului de copii SF Maria din Iași a fost repusă în funcție.
Reclamă
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat în cadrul unui interviu pentru „Adevărul” că directoarea demisă în urmă cu două săptămâni din conducerea Spitalului de copii SF Maria din Iași a fost repusă în funcție.