Marti, Iunie 23

Becali îl desființează pe George Simion: „Dacă nu este doborât, eu voi face partid. Atât de obraznic a fost”

Becali îl desființează pe George Simion: „Dacă nu este doborât, eu voi face partid. Atât de obraznic a fost”

Gigi Becali, fost membru AUR, l-a atacat pe președintele partidului, George Simion, acuzându-l de trădare. Patronul FCSB a dat de înțeles că intenționează să intre în politică dacă acesta „nu e dat jos”.

Reclamă
Reclamă