Marti, Iunie 23

Primarul Buzăului, despre reforma administrației: „Trei sferturi din primării nu vor da pe nimeni afară. Deficitul e uriaș, riscăm o criză economică”

Primarul Buzăului, despre reforma administrației: „Trei sferturi din primării nu vor da pe nimeni afară. Deficitul e uriaș, riscăm o criză economică”

Primarul Buzăului, Constantin Toma (PSD), a declarat luni că, în prezent, aproximativ trei sferturi dintre primăriile din România nu vor face nicio disponibilizare, deși reforma administrației publice este necesară.

Reclamă
Reclamă