Șoferii care nu au mașinile înmatriculate în București sau Ilfov ar putea plăti o taxă de circulație atunci când conduc pe străzile Capitalei.
Reclamă
Șoferii care nu au mașinile înmatriculate în București sau Ilfov ar putea plăti o taxă de circulație atunci când conduc pe străzile Capitalei.