Luni, Iunie 22

Kelemen Hunor : „Majorarea taxelor nu e reformă, Guvernul trebuie să reducă cheltuielile până la sfârșitul anului”

Kelemen Hunor : „Majorarea taxelor nu e reformă, Guvernul trebuie să reducă cheltuielile până la sfârșitul anului”

Președintele UDMR, Kelemen Hunor, a afirmat luni că nu au fost făcute reforme până în acest moment și că Guvernul trebuie să se grăbească cu măsurile de reducere a cheltuielilor în administrația centrală și locală.

Reclamă
Reclamă