Luni, Iunie 22

Clădirea fantomă din Capitală închiriată ilegal timp de 18 ani. Miruță: „Am notificat instanța pentru a recupera prejudiciul”

Clădirea fantomă din Capitală închiriată ilegal timp de 18 ani. Miruță: „Am notificat instanța pentru a recupera prejudiciul”

Statul român a devenit oficial proprietarul unei clădiri de birouri din Capitală, unde timp de 18 ani au funcționat mai multe firme fără ca Ministerul Economiei să încaseze vreo chirie, a anunțat luni ministrul Radu Miruță.

Reclamă
Reclamă