Statul român a devenit oficial proprietarul unei clădiri de birouri din Capitală, unde timp de 18 ani au funcționat mai multe firme fără ca Ministerul Economiei să încaseze vreo chirie, a anunțat luni ministrul Radu Miruță.
Reclamă
Statul român a devenit oficial proprietarul unei clădiri de birouri din Capitală, unde timp de 18 ani au funcționat mai multe firme fără ca Ministerul Economiei să încaseze vreo chirie, a anunțat luni ministrul Radu Miruță.