Vicepreşedintele PSD Lia Olguţa Vasilescu, primar al municipiului Craiova şi preşedinte al Asociaţiei Municipiilor din România, a prezentat propunerea cu care va merge PSD în coaliție pentru reforma administrației locale. Liderii locali ar urma să aibă de ales, potrivit propunerii PSD.
Reclamă