Mulți tineri educați și cu studii se plâng că nu își găsesc locuri de muncă decente și sunt obligați să muncească pe salariul minim pe economie sau chiar „la negru”. De altfel, România este țara cu cei mai mulți tineri fără un loc de muncă.
Reclamă
Mulți tineri educați și cu studii se plâng că nu își găsesc locuri de muncă decente și sunt obligați să muncească pe salariul minim pe economie sau chiar „la negru”. De altfel, România este țara cu cei mai mulți tineri fără un loc de muncă.