Luni, Iunie 22

Peste 4.700 de tone de deşeuri periculoase, confiscate în două luni de Poliție și Garda de Mediu

Peste 4.700 de tone de deşeuri periculoase, confiscate în două luni de Poliție și Garda de Mediu

Peste 4.700 de tone de substanţe şi deşeuri periculoase au fost confiscate la nivel naţional în doar două luni, în urma controalelor poliţiei şi Gărzii de Mediu în cadrul planului „DEŞEURI 2025”.

Reclamă
Reclamă