O elevă olimpică din Drobeta-Turnu Severin i-a trimis o scrisoare deschisă ministrului Educației, Daniel David, prin care își exprimă indignarea față de eliminarea burselor de excelență.
Reclamă
O elevă olimpică din Drobeta-Turnu Severin i-a trimis o scrisoare deschisă ministrului Educației, Daniel David, prin care își exprimă indignarea față de eliminarea burselor de excelență.