Marti, Iunie 23

Reprezentanții Institutului Diplomatic Român cer să nu fie desființată instituția pe motiv că „nu consumă mult”

Reprezentanții Institutului Diplomatic Român cer să nu fie desființată instituția pe motiv că „nu consumă mult”

Institutul Diplomatic Român a prezentat marţi motivele pentru care nu se impune desfiinţarea sa, precum costurile legate de funcţionare extrem de reduse şi practica majorităţii statelor din UE de a avea institute diplomatice.

Reclamă
Reclamă