Prim-ministrul polonez Donald Tusk a anunțat marți, 23 septembrie, că punctele de trecere a frontierei cu Belarus – feroviare și rutiere – vor fi redeschise în noaptea de miercuri spre joi, la ora 00:00, relatează presa din Polonia.
Reclamă
Prim-ministrul polonez Donald Tusk a anunțat marți, 23 septembrie, că punctele de trecere a frontierei cu Belarus – feroviare și rutiere – vor fi redeschise în noaptea de miercuri spre joi, la ora 00:00, relatează presa din Polonia.