AUR a anunțat marți, 16 septembrie, că a depus denunț penal la Parchetul General împotriva Guvernului şi Autorității Electorale Permanente (AEP), „pentru abuz în serviciu și împiedicarea exercitării drepturilor electorale.”
AUR a anunțat marți, 16 septembrie, că a depus denunț penal la Parchetul General împotriva Guvernului şi Autorității Electorale Permanente (AEP), „pentru abuz în serviciu și împiedicarea exercitării drepturilor electorale.”