AUR a anunțat luni, 15 septembrie, că va depune o moţiune simplă pe tema securității energetice, întrucât consideră că, prin politicile de mediu, este obstrucționată „punerea în funcţiune a hidrocentralelor începute înainte de 1989”.
Reclamă
AUR a anunțat luni, 15 septembrie, că va depune o moţiune simplă pe tema securității energetice, întrucât consideră că, prin politicile de mediu, este obstrucționată „punerea în funcţiune a hidrocentralelor începute înainte de 1989”.