Un bărbat de 66 de ani a murit la Spitalul din Reșița, după ce o treaptă s-a rupt în timp ce cobora scările și s-a lovit cu capul de beton.
Reclamă
Un bărbat de 66 de ani a murit la Spitalul din Reșița, după ce o treaptă s-a rupt în timp ce cobora scările și s-a lovit cu capul de beton.