Angajații Guvernului se alătură protestatarilor din stradă. Cei din aparatul de lucru al Guvernului au întrerupt luni dimineața activitatea și au ieșit în Piața Victoriei pentru a protesta alături de toate federațiile sindicale prezente în Piața Victoriei.
Reclamă