În ciuda digitalizării, care se face defectuos și în ritm de melc, în instituțiile publice, în administrațiile locale, în ANAF, în alte instituții centrale și locale care lucrează cu cetățenii birocrația este din ce în ce mai mare, mai stufoasă!
Reclamă