Miercuri, Iunie 24

Mai multă transparență în cămine: ONG-urile primesc drept de monitorizare

Mai multă transparență în cămine: ONG-urile primesc drept de monitorizare

ONG-urile vor putea monitoriza respectarea drepturilor persoanelor vulnerabile din centrele rezidențiale, se arată într-un proiect de act normativ inițiat de Ministerul Muncii.

Reclamă
Reclamă