ONG-urile vor putea monitoriza respectarea drepturilor persoanelor vulnerabile din centrele rezidențiale, se arată într-un proiect de act normativ inițiat de Ministerul Muncii.
Reclamă
ONG-urile vor putea monitoriza respectarea drepturilor persoanelor vulnerabile din centrele rezidențiale, se arată într-un proiect de act normativ inițiat de Ministerul Muncii.