Președintele Cehiei, Petr Pavel, și-a petrecut vacanța în România și a vizitat în secret Craiova. Oficialul ceh a fost văzut pe străzile orașului. „Azi dimineață am aflat, ne bucurăm de o vizită așa importantă”, a transmis edilul Craiovei, Olguța Vasilescu.
Reclamă