Marti, Iunie 23

Amanda Anisimova a plâns în pumni, după eșecul cu Aryna Sabalenka. Cel mai mare regret al americancei

Amanda Anisimova a plâns în pumni, după eșecul cu Aryna Sabalenka. Cel mai mare regret al americancei

După înfrângerea suferită, jucătoarea de tenis din Statele Unite ale Americii s-a declarat a fi foarte dezamăgită.

Reclamă
Reclamă