Premierul Ilie Bolojan a transmis duminică, în cadrul ședinței în care se dezbat cele patru moțiuni de cenzură împotriva Guvernului, un mesaj în care cere respingerea acestora.
Reclamă
Premierul Ilie Bolojan a transmis duminică, în cadrul ședinței în care se dezbat cele patru moțiuni de cenzură împotriva Guvernului, un mesaj în care cere respingerea acestora.