Viceprimarul unei comune din Bihor, prins că și-a luat concediu medical ca să plece în vacanță alături de primar, încearcă să scape de dosarul penal cu ajutorul altor falsuri, comise chiar în Primărie.
Reclamă
Viceprimarul unei comune din Bihor, prins că și-a luat concediu medical ca să plece în vacanță alături de primar, încearcă să scape de dosarul penal cu ajutorul altor falsuri, comise chiar în Primărie.