Autoritățile au reținut doi bărbați care au ars deşeuri în două depozite neautorizate, în municipiul Feteşti, judeţul Ialomiţa. Ei sunt acuzați de încălcarea legislaţiei privind protecţia mediului şi regimul deşeurilor.
Reclamă
Autoritățile au reținut doi bărbați care au ars deşeuri în două depozite neautorizate, în municipiul Feteşti, judeţul Ialomiţa. Ei sunt acuzați de încălcarea legislaţiei privind protecţia mediului şi regimul deşeurilor.