Guvernul e gata să blocheze vânzarea societății de distribuție de energie E.ON România către compania ungară de stat MVM. România se teme de ruși în această afacere sau de unguri? Și de ce nu o cumpără statul român?
Reclamă
Guvernul e gata să blocheze vânzarea societății de distribuție de energie E.ON România către compania ungară de stat MVM. România se teme de ruși în această afacere sau de unguri? Și de ce nu o cumpără statul român?