Preşedintele Nicuşor Dan se află din nou, miercuri, la Roşia Montană, fiind însoțit de copii și prima doamnă de la Cotroceni. Şeful statului a mărturisit că a degustat produse tradiţionale oferite de localnici, făcute în casă, şi a primit și mici cadouri.
Reclamă