Vineri, Iunie 26

Autostrada de Centură a Bucureștiului s-a deteriorat la un an de la inaugurare. „Tot noi plătim”

Autostrada de Centură a Bucureștiului s-a deteriorat la un an de la inaugurare. „Tot noi plătim”

Autostrada Bucureștiului s-a stricat, pe lotul 1 Sud, dintre Glina și Vidra, la doar un an de când a fost inaugurat.

Reclamă
Reclamă