Joi, Iunie 25

„Dacă-ți bag două în gură te calmezi pe loc”. Scandal live pe Facebook într-o primărie. Edilul, atacat în birou de un localnic furios

„Dacă-ți bag două în gură te calmezi pe loc”. Scandal live pe Facebook într-o primărie. Edilul, atacat în birou de un localnic furios

Scandal la Primăria din comuna Chiochiș, județul Bistrița-Năsăud, unde un bărbat de 31 de ani a dat buzna în biroul primarului, l-a agresat și l-a amenințat cu moartea. Întregul episod a fost transmis live pe Facebook chiar de către agresor.

Reclamă
Reclamă