Constantin Toma, primarul social-democrat al Buzăului, a precizat că în PSD nu se face „nicio reformă” după demisia lui Marcel Ciolacu și preluarea funcției de președinte interimar de către Sorin Grindeanu.
Reclamă
Constantin Toma, primarul social-democrat al Buzăului, a precizat că în PSD nu se face „nicio reformă” după demisia lui Marcel Ciolacu și preluarea funcției de președinte interimar de către Sorin Grindeanu.