Fostul preşedinte Traian Băsecu afirmă că intrarea în opoziţie a PSD ar fi „un act de laşitate”, pentru că în situaţia actuală a României un guvern minoritar nu este o soluţie.
Reclamă
Fostul preşedinte Traian Băsecu afirmă că intrarea în opoziţie a PSD ar fi „un act de laşitate”, pentru că în situaţia actuală a României un guvern minoritar nu este o soluţie.