Un cunoscut om de afaceri și totodată patron al unei echipe de Liga I spune, în urma alegerilor prezidențiale, că statul român ar trebui să aibă mai multă grijă de votanții AUR.
Reclamă
Un cunoscut om de afaceri și totodată patron al unei echipe de Liga I spune, în urma alegerilor prezidențiale, că statul român ar trebui să aibă mai multă grijă de votanții AUR.