Pavel Durov, fondatorul și CEO-ul Telegram, acuză că a fost contactat de un guvern „vest-european” care a cerut „reducerea la tăcere” a vocilor conservatoare din România.
Reclamă
Pavel Durov, fondatorul și CEO-ul Telegram, acuză că a fost contactat de un guvern „vest-european” care a cerut „reducerea la tăcere” a vocilor conservatoare din România.